Ajo dhe ai

Ajo fshihet në Monmartrë. Ai jeton në Mare. Ajo është shumë e suksesshme. Ai jo tamam. Ajo, madje, është një yll kinemaje. Por ai nuk e di. Ajo ndihet vetëm. Edhe ai. Ai e bën për të qeshur. Ajo bën shumë gafa.

8.70

Infromacione shtesë

Autori i librit

Marc Levy

Numri i faqeve

350

Shtëpia botuese

Toena

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928277817

Rreshti

A

Kolona

28

Poashtu mund të ju pëlqejë