Akademia e Futbollit Përballë Realit dhe Milanit

Kategoria

5.00

Infromacione shtesë

Autori i librit

Tom Palmer

Numri i faqeve

159

Shtëpia botuese

Botart

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928116918

Rreshti

B

Kolona

24

Komente

Nuk ka ndonjë koment.

Jepni një mendim i pari "Akademia e Futbollit Përballë Realit dhe Milanit"

Poashtu mund të ju pëlqejë