Dikush si ti

Heili dhe Skarleta kanë qenë shoqe të ngushta prej shumë vitesh.Secila me problemet e veta, a do të mundet vallë të mbijetojë kjo lidhje shumëvjeçare e ngushtë, miqësie mes këtyre dy vajzave?

8.70

Infromacione shtesë

Autori i librit

Sarah Dessen

Numri i faqeve

349

Shtëpia botuese

Toena

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928205018

Rreshti

A

Kolona

24

Poashtu mund të ju pëlqejë