E fiksuar pas dyqaneve në Nju-Jork

Për Beki Blumvudin, jeta nuk mund të shkojë më mirë se kaq: ka një të fejuar që e adhuron, një punë për t’u admiruar si konsulente në një emision televiziv dhe është duke shkruar librin e saj të parë. Dhe, si të mos mjaftojnë këto, i jepet mundësia për t’u transferuar në Nju Jork. Është një mundësi të cilën e kishte pritur prej vitesh, të niste një jetë të re, ta bënte ëndrrën realitet. Beki është e ekzaltuar nga Muzeu i Artit Modern, Guggenheim-i… e mbi të gjitha nga mijëra drita vezulluese të dyqaneve. Në Bloomingdale, Tiffany, Fifth Avenue: kudo ka oferta të papara. “Bli vetëm ato që të duhen”, është motoja e saj. Sigurisht, kur bëhet fjalë për ujdi që me të vërtetë ia vlejnë…

6.70

Infromacione shtesë

Autori i librit

Sophie Kinsella

Numri i faqeve

316

Shtëpia botuese

Dituria

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928103024

Rreshti

A

Kolona

22

Poashtu mund të ju pëlqejë