Kur bie nata

“Ashtu neper pezulline e drites permbi erresiren, Murakami ja del te zbuloje kudo fosforeshence, vecmas aurolat rreth njerezve, te cilat shkelqejne shume me ndritshem gjate nates dhe kur ngaterrohen mes tyre, por qe fiken agimeve kur zeme e nisim udhet tona te ndara.”

Kategoria

8.00

Infromacione shtesë

Autori i librit

Hruki Murakami

Numri i faqeve

159

Shtëpia botuese

Skanderbeg Books

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928221360

Rreshti

A

Kolona

17

Poashtu mund të ju pëlqejë