Letr e fundit nga i dashuri yt

Fitues i çmimit RNA-Libri i vitit 2011 Kur gazetarja Eli nisi të kërkonte nëpër arkivat e gazettes së saj për një histori , nuk mendoi se do të gjente ndonjë gjë me interes. Mirëpo zbuloi një letër të vitit 1960 , shkruar me passion dhe me një gjuhë mjaft interesante , e cila e bëri Elin të tregonte vëmëndje krejt të veçantë , duke u përfshirë në intrigat e një afere dashurie të së kaluarës , ndoshta për shkak të lidhjes së saj romantike me një burrë të martuar. Dukej si një ndërtim paralel i dy dashurive të cilat do të rëndonin në të gjitha ditët e gazetares së re … … Në vitin 1960, Xheniferi u zgjua në spital pas një aksidenti me makinë. Nuk mbante mend asgjë për burrin e saj , miqtë apo se kush ishte vetë

10.00

Infromacione shtesë

Autori i librit

Jojo Moyes

Numri i faqeve

431

Shtëpia botuese

Uegen

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928031518

Rreshti

A

Kolona

23

Poashtu mund të ju pëlqejë