Princesha duke dalë nga errësira

Histori tronditëse të një botë të pa eksploruar plotësisht, libri i ri i shumë pritur nga Jean Sasson dhe Princesha “Sulltana”, zbulon çdo të thotë të jetosh çdo ditë me tmerrin në Arabinë Saudite.

9.00

Infromacione shtesë

Autori i librit

Jean Sasson

Numri i faqeve

291

Shtëpia botuese

Ombra GVG

Gjuha

Shqip

ISBN

9789958062352

Rreshti

A

Kolona

32

Poashtu mund të ju pëlqejë