Prinesha më shumë sekrete

Histori tronditëse të një botë të pa eksploruar plotësisht, libri i ri i shumë pritur nga Jean Sasson dhe Princesha “Sulltana”, zbulon çdo të thotë të jetosh çdo ditë me tmerrin në Arabinë Saudite.

10.00

Infromacione shtesë

Autori i librit

Jean Sasson

Numri i faqeve

318

Shtëpia botuese

Ombra GVG

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928061539

Rreshti

A

Kolona

32

Poashtu mund të ju pëlqejë