Shtëpia e agjentëve

E shkruar me një prozë elegante dhe joshëse, historia e radhës nga Daniel Silva ju çon mjeshtërisht nga glamuri i San Tropesë, në errësirën e Kazablankës dhe, në fund, në një klimë elektrizuese që do t’ju lërë pa frymë për një kohë të gjatë pasi të keni kthyer faqen e fundit të librit. Ky roman eshte vleresuar si nje nder librat me te mire te vitit

Kategoria

12.00

Infromacione shtesë

Autori i librit

Daniel Silva

Shtëpia botuese

LIVING

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928338235

Rreshti

D

Kolona

1