Vera e fluturave

Hipnotizues dhe misterioz, nuk mund ta lëshosh nga dora. Një rrëfim rreth miqësisë së fortë dhe zbulimeve të rrezikshme. Fitues i çmimit “The Oxfordshire Book Awards” 2013

7.00

Infromacione shtesë

Autori i librit

Anne-Marie Conway

Numri i faqeve

228

Shtëpia botuese

Muza

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928457257

Rreshti

A

Kolona

23

Poashtu mund të ju pëlqejë