Aziatikë Çmendurisht të pasur

Aziatikë çmendurisht të pasur” është romani debutues argëtues që rrëfen për tri familje super të pasura kineze dhe për thashethemet, përgojimet dhe makinacionet që ndodhin kur një nga djemtë më të pasur të Azisë sjell në shtëpi të dashurën e tij KLA (kineze e lindur në Amerikë) për të marrë pjesë në dasmën e vitit. Kur Rejçëll Çu pranon ta kalojë verën në Singapor me të dashurin e saj Nikolas Jang, ajo përfytyron një familje të thjeshtë, udhëtime për të vizituar ishullin dhe pushime të bukura me djalin me të cilin shpreson të martohet një ditë.

Kategoria

11.70

Infromacione shtesë

Autori i librit

Kevin Kwan

Numri i faqeve

578

Shtëpia botuese

Bota Shqiptare

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928265074

Rreshti

D

Kolona

2

Poashtu mund të ju pëlqejë