Reading Room Vajza
Angleze
nga Daniel SIlva €15,99 €11,70 Blej tani
Reading Room BECOMING
Të bëhesh
nga Michelle Obama €19,99 €14,99 Blej tani
Ai që lexon jeton
një mijë jetëpara se të vdesë...
Shiko më shumë George R.R. Martin
Reading Room Femrave u pelqen
e Kuqja
nga Daniela Farnese €15,99 €9,20 Blej tani

Librat

Të ardhur së fundmi në librarinë tonë.

Daniel Silva

Autori i muajit

Fitues i shumë çmimeve dhe autor i 21 romaneve, 18 prej të cilëve kanë në qendër personazhin e Gabriel Alonit. Të gjithë librat e tij kanë shënuar rekorde shitjesh në mbarë botën dhe janë përkthyer në më shumë se 30 gjuhë. Ai banon në Florida, me bashkëshorten e tij, gazetaren televizive Xhemi Gangel dhe dy binjakët e tyre, Lilin dhe Nikolasin.

Libër i përzgjedhur

Libri i muajit, i përzgjedhur nga stafi i ynë!

Agjenti Anglez

Një pjesëtare e rëndësishme e familjes mbretërore britanike vritet në një sulm me bombë. Shërbimet Sekrete Britanike i drejtohen të vetmit person, i cili mund ta gjejë vrasësin: agjentit legjendar, Gabriel Alon.
Në shënjestrën e Gabrielit është Ejmon Kuin, mjeshtër në prodhimin e bombave dhe vrasës me pagesë. Përkrah, Aloni ka ish-komandon dhe vrasësin me pagesë, Kristofer Keler, i cili i njeh mirë aktivitetet e Kuinit.
Por, Gabrieli ende nuk e ka kuptuar që ka të bëjë me një armik të vjetër, i cili dëshiron vdekjen e tij, më shumë se gjithçka tjetër. Shumë shpejt, ai do të kuptojë se edhe “vdekja” ka anët e saj të mira…

Kategoria

11.70

Infromacione shtesë

Autori i librit

Daniel Silva

Numri i faqeve

452

Shtëpia botuese

LIVING

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928216472

Rreshti

D

Kolona

1

Komente

Nuk ka ndonjë koment.

Jepni një mendim i pari "Agjenti Anglez"

Letërsi

Të fundit sa i përket letërsisë.

Merr 30% zbritje

Marrëveshje speciale mujore për porositë me vlerë mbi 100,00 €.