Bija e errësirës

Ndërsa të bijat nisen për në Kanada për të takuar të atin, e ëma vendos të shkojë të pushojë për disa javë diku në bregdetin e Napolit, ku ka kaluar fëmijërinë e saj. Ne presim që gruan ta pushtojë melankolia dhe dhimbja, siç i ndodh çdo nëne kur i largohen fëmijët. Përkundrazi, ajo ndjehet e çliruar dhe e qetë.

6.00

Infromacione shtesë

Autori i librit

Elena Ferrante

Numri i faqeve

143

Shtëpia botuese

Skanderbeg Books

Gjuha

Shqip

ISBN

9789994351695

Rreshti

A

Kolona

27

Poashtu mund të ju pëlqejë