Bombë në Beograd

Një armë e shkatërrimit në masë ka nisur rrugëtimin drejt Beogradit. Nëse bomba shpërthen, kjo do të shënojë fillimin e Luftës së Tretë Botërore.Bombë në Beograd është një rrëfim i zhanrit thriller, i shkruar në stilin e prozës filmike, plot aksion, ankth dhe intriga. Në sfond të të gjithë kësaj është dashuria në mes dy heronjve kryesorë

6.70

Infromacione shtesë

Autori i librit

Albatros Rexhaj

Numri i faqeve

232

Shtëpia botuese

Pegi

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928175816

Rreshti

M

Kolona

17