Dy nga dy

Atëherë kur i mendon se i ke të gjithçka, mund të të përmbyset gjithçka. Kështu i ndodh edhe Rusell Green i cili befas humbet gruan e bukur, djalin, shtëpinë e madhe dhe karrierën pasi ndoqi pas Vivianin bukuroshe. Por çfarë ndodh më pas me jetën e transformuar të tij, të mbushur plot halle, teksa po rrit vajzën e tij me të dashurën e re…..

12.50

Infromacione shtesë

Autori i librit

Nicholas Sparks

Numri i faqeve

523

Shtëpia botuese

Bota shqipetare

Gjuha

Shqip

ISBN

978992800518

Rreshti

A

Kolona

20

Poashtu mund të ju pëlqejë