Në ditët e largimit

Jodi Picoult është një nga romancieret më të suksesshme në Amerikë, Është autorja e 26 romaneve duke filluar nga “Rrëfimtarja” “Gjëra të vogla të mëdha” e “19 Minuta” sjellë në shqip nga UEGEN, deri te ky roman që keni në duar “Në ditët e largimit” të cilin thjesht lexojeni dhe përgatituni për fundin befasues.

“Prekëse… një rrëfim magjepsës rreth dashurisë, shoqërisë dhe humbjes.”

– The Washington Post

“Një rrebesh i mistershëm me një fund surprizues.”

– Usa Today

12.00

Infromacione shtesë

Autori i librit

Jodi Picoult

Numri i faqeve

505

Shtëpia botuese

Uegen

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928034410

Rreshti

A

Kolona

36

Poashtu mund të ju pëlqejë