Alkimisti

Ky është një nga romanet më të suksesshme të Paolo Coelhos dhe një prej librave më të shitur në botë përgjatë këtij shekulli. Briliant në rrëfim, magjik dhe i thjeshtë në mënyrën sesi komunikon me lexuesin. Është një gjetje fantastike për dhurata për të dashurit apo miqt tuaj. Alkimisti nuk duhet humbur kurrësesi

Kategoria

8.00

Infromacione shtesë

Autori i librit

Paulo Coelho

Numri i faqeve

200

Shtëpia botuese

Toena

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928327987

Rreshti

A

Kolona

16

Poashtu mund të ju pëlqejë