Djali i keq që unë dua

Kiara, në vitin e fundit të liceut në Romë, është vajza klasike e mbarë. Historia e saj me Tomason, një djalë më i madh se ajo, mori fund në mënyrën më të keqe: e pasigurt, ajo nuk arrin t’i jepet plotësisht dhe ai e lë duke e poshtëruar në sy të shokëve të tij. Pak ditë më pas, Kiara njeh Çezaren: i gjatë, fizik atleti, flokë të zinj dhe sy të thellë e pak melankolik. Por Çezare është i rrezikshëm po aq sa edhe tërheqës. Në gjoks ka një tatuazh gjembash, që kapërthehen mes tyre, simbol i mbylljes së tij ndaj dashurisë

Kategoria

9.00

Infromacione shtesë

Autori i librit

Giulia Besa

Numri i faqeve

315

Shtëpia botuese

Toena

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928327963

Rreshti

A

Kolona

15

Poashtu mund të ju pëlqejë