Fate dhe shtrëngata

Për disa, jeta është një ëndërr. Lotoja dhe Matilda – djali i artë dhe princesha prej akulli – njihen pas mbarimit të universitetit dhe martohen menjëherë. Të rinj, të bukur dhe marrëzisht të dashuruar, nisen drejt fatit të tyre të lumtur. Lotoja, pa shumë dhimbje, rrëfen ambicien e tij për t’u shndërruar nga aktor në një personazh të njohur në fushën e dramaturgjisë

12.50

Infromacione shtesë

Autori i librit

Lauren Groff

Numri i faqeve

466

Shtëpia botuese

Dudaj

Gjuha

Shqip

ISBN

9789994306206

Rreshti

A

Kolona

32

Poashtu mund të ju pëlqejë