Një plus një

Një tjetër hit … një histori moderne dashurie e shkruar bukur nga autorja britanike më e mirë bashkëkohore, Jojo Moyes. Një romancë e ngrohtë ku Ju do të qeshni, do të qani dhe kur të shfletoni faqen e fundit do të donit të nisnit sërish nga e para…Një histori e papritur dashurie, një udhëtim tragjik dhe drama e një familjeje të thjeshtë, gjithçka e mbështjellë me përshkrime plot dritë dhe ndjenjë të shkëlqyer. Jojo Moyes ka triumfuar sërish.

12.00

Infromacione shtesë

Autori i librit

Jojo Moyes

Numri i faqeve

415

Shtëpia botuese

Uegen

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928032621

Rreshti

A

Kolona

23

Komente

Nuk ka ndonjë koment.

Jepni një mendim i pari "Një plus një"

Poashtu mund të ju pëlqejë