Parajsa

E treta “sublimis cantica” – sic e quajti autori i saj me vetedije dhe bukuri te thelle, – permban ne vetvete dicka te paperseritshme, qe e dallon nga te gjitha krijimet e tjera te letersise.

9.00

Infromacione shtesë

Autori i librit

Dante Aligieri

Gjuha

Shqip

Shtëpia botuese

Onufri

Numri i faqeve

320

ISBN

9789928313874

Rreshti

A

Kolona

2