Vitin tjetër në Havanë

Dashuria është e vështirë dhe ndonjëherë të thyen zemrën, ama ia vlen gjithmonë ta provosh.Pas ndarjes nga jeta të gjyshes së saj të dashur, një vajzë kubanoamerikane niset për në Havanë, ku zbulon rrënjët e identitetit të saj dhe nxjerr në dritë një sekret të familjes që nga koha e revolucionit kuban.

11.00

Infromacione shtesë

Autori i librit

Chanel Cleeton

Gjuha

Shqip

Shtëpia botuese

Botimet Living

Numri i faqeve

316

ISBN

9789928338327

Rreshti

A

Kolona

24