Kopshti i luleve sekrete

Nga autorja e romaneve Shtegu i parfumeve dhe Vajza e mjaltit, bestsellerë në klasifikimet italiane dhe të huaja, vjen këtë herë një histori e re, që zor se shlyhet nga kujtesa: një lidhje e këputur, dy vajza që gjejnë sërish rrënjët e tyre. Sepse edhe gonxhja më e pambrojtur, mund të lulëzojë mbushur me petale dashurie.

8.70

Infromacione shtesë

Autori i librit

Cristina Caboni

Numri i faqeve

359

Shtëpia botuese

Dituria

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928217585

Rreshti

A

Kolona

24

Poashtu mund të ju pëlqejë