Letra e harruar

Një libër i mbushur me ndjenja, një histori dashurie pasionante, por sidomos një himn për leximin, si një nga çastet më të bukura shoqërore që mund të provojë njeriu. Një libër që ju drejtohet të dashuruarve, zemrave të thyera, si dhe librarëve si shëruesit e shpirtit nëpërmjet leximit.

8.70

Infromacione shtesë

Autori i librit

Nina George

Numri i faqeve

395

Shtëpia botuese

Pegi

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928200471

Rreshti

A

Kolona

27

Poashtu mund të ju pëlqejë