Vajza që le pas

Vajza që le pas është një histori drithëruese dashurie, humbjeje dhe sakrifice e treguar me mjeshtërinë e Moyes që të mbërthen zemrën e mendjen pas çdo faqeje leximi.

10.00

Infromacione shtesë

Autori i librit

Jojo Moyes

Numri i faqeve

410

Shtëpia botuese

Uegen

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928031525

Rreshti

A

Kolona

23

Poashtu mund të ju pëlqejë