Akustikë e përkryer

A mundet një grua të rrijë me një burrë që mendon se e dashuron, por nuk ka dashur kurrë ta njohë vërtet? A mund të pranojë një burrë që e shoqja të mos i zërë besë? A mund të jetohet pa e shprehur vetveten? Dhe si ndikon dhimbja në jetët tona?I ndërtuar sipas spirales marramendëse të një arratie, Akustika e përkryer ka delikatesën e një romani formimi formimin e një njeriu të rritur, e një dashurie dhe fuqinë e vrullshme të një romani hetimor.

5.90

Infromacione shtesë

Autori i librit

Daria Bignardi

Numri i faqeve

239

Shtëpia botuese

Dudaj

Gjuha

Shqip

ISBN

9789994303533

Rreshti

A

Kolona

27

Poashtu mund të ju pëlqejë