Historia e vajzës së humbur

“Historia e vajzës së humbur” është vëllimi i katërt dhe i fundit i “Mikeshës gjeniale”, sagës që e ngriti autoren në shkallën e një prej shkrimtareve më të mira në botë. Prandaj Guardian shkruan për këtë sage: “Kurrë më pare s’është botuar diçka e tillë”

10.00

Infromacione shtesë

Autori i librit

Elena Ferrante

Numri i faqeve

428

Shtëpia botuese

Pegi

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928248923

Rreshti

A

Kolona

27

Poashtu mund të ju pëlqejë