Jeta e Gënjeshtërt e të rriturve

Elena Ferrante e zhyt bisturinë e saj mes hipokrizive të borgjezisë moderne, nxjerr në pah mashtrimin dhe vetëmashtrimin që përdorin njerëzit për të përligjur veprimet e veta.

12.00

Infromacione shtesë

Autori i librit

Elena Ferrante

Numri i faqeve

341

Shtëpia botuese

Pegi

Gjuha

Shqip

ISBN

9789928310323

Rreshti

A

Kolona

27

Poashtu mund të ju pëlqejë