Rrethi i princeshës sulltana

Sulltana ishte ndryshe nga çdo anëtar i familjes mbretërore që kisha takuar. Ajo ishte e re dhe e bukur. Flokët e zinj i binin mbi supe dhe sytë i shkëlqenin nga kurioziteti. Buzët i çeleshin vazhdimisht nga të qeshurat e çlirëta. Me veshjet e kushtueshme, e stolisur me bizhuteri që të tërhiqnin menjëherë syrin, Sulltana merrte vëmendjen e çdo personi pranë saj.

8.30

Infromacione shtesë

Autori i librit

Jean Sasson

Numri i faqeve

315

Shtëpia botuese

Ombra GVG

Gjuha

Shqip

ISBN

7899280608531

Rreshti

A

Kolona

32

Poashtu mund të ju pëlqejë